Vest Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vest Community

Bun venit pe forum!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere unban...e bine aici?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Silver




Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2009

cerere unban...e bine aici? Empty
MesajSubiect: cerere unban...e bine aici?   cerere unban...e bine aici? Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 8:11 pm

salut, scria acolo ca voi faceti diferenta... mi s-a intamplat sa iau azi 27 februarie 2009 sa iau un ban pe harta fy_snow... probabil pentru ca a presupus adminul bebitza ca am wall. Fara poza fara nimic( poate are ea demo) .

Recunosc ca trageam prin ziduri asta e ok pe harta asta am invatat sa joc counter, e o harta mica si e normal sa tragi prin ziduri.E cu usurinta sa prevezi pe unde sunt inamici. E usor de inteles ca multi jucatori se duc sa ia HE si e normal sa trag in locul unde este HE , nu cumpar gloantele si nici armele le iau de pe jos.. si chiar daca le-as fi cumparat tot cred ca as trage prin ziduri. Si daca vezi un jucatori, dupa care se ascunde dupa un zid, e normal ca o sa trag prin zidul acela, poate nu o sa l omor dar ii iau serios din viata.


Sunt multe servere pe care as putea juca, insa pe acesta nu am lag si pot sa joc si eu intr-o maniera normala. Va rog unban. In caz ca imi scoateti banul si in timp ce joc credeti ca am wall va rog faceti-mi mii de poze demo-uri ce vreti.

Tebuie sa schimb si rezolutia, pe un server am luat ban ca aveam rezolutia cea mai mica..?

Nu stiu daca am postat unde trebuie, nu am gasit topicul "Cerere Unban". Astept si eu un raspuns.

Multumesc anticipat!
Sus In jos
Silver




Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2009

cerere unban...e bine aici? Empty
MesajSubiect: ma zcuzati   cerere unban...e bine aici? Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 8:14 pm

a fost daor kick cu msg ca am fost banat permanent... greseala mea Crying or Very sad
Sus In jos
knight

knight


Mesaje : 62
Data de înscriere : 17/02/2009

cerere unban...e bine aici? Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban...e bine aici?   cerere unban...e bine aici? Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 8:19 pm

Aici se posteaza pt. unban!!!

In scurt timp , topicul va ajunge la cos!
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere unban...e bine aici? Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban...e bine aici?   cerere unban...e bine aici? Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere unban...e bine aici?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unban - cereri de scoatere a banului Vest.eXtreamCS.ro
» poze pentru unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vest Community :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: